Özel Fizikon Tıp Merkezi Sağlık Hizmeti Sözleşmesi

Özel Fizikon Tıp Merkezi Sağlık Hizmeti Sözleşmesi

Değerli Meslektaşlarımız

Fizikon Özel Tıp Merkezi ile Odamız arasında ''Sağlık Hizmeti Sözleşmesi'' imzalanmıştır. Yapılan anlaşma uyarınca oda üyelerimiz, müessese sahipleri ile çalışanların 1'nci derece yakınlarına (eş, çocuk, anne, baba) verilecek aşağıdaki belirlenmiş şartlar üzerinden indirim uygulanacaktır.

1-SGK Güvencesi olmayanlara hastanenin cari fiyatları üzerinden ayaktan ve yatarak tedavi hizmetlerinde %20 indirim yapılacaktır.

2- SGK güvencesini bulunanlara ise hastane hizmetlerinde, hastadan alınan fark ücreti üzerinden ayaktan ve yatarak tedavi hizmetlerinde aşağıdaki şekilde indirim uygulanacaktır.

- Ayaktan Muayene İşlemleri Hastane Fiyat farkları üzerinden %20 indirim
- Laboratuvar Hizmetleri Hastane Fiyat farkları üzerinden % 10 indirim
- Radyoloji ve Nükleer Tıp Hastane Fiyat farkları üzerinden %10 indirim
- Fizik Tedavi İşlemleri (A Grubu hastalardan fark ücreti aIınmayacaktır.) Hastane Fiyat farkları üzerinden %20 indirim.
- SGK kapsamında olmayan diiğer işlemler (Cari Fiyatlar) Hastane Fiyat farkları üzerinden %20 indirim
- Havuz terapisi, manuel terapi, inkontinans tedavisi, konuşma terapisi, ergoterapi, prof. muayenesi gibi özel hizmetlerde indirim uygulanmamaktadır.

Oda üyelerimiz, müessese sahipleri, çalışanları ve 1'nci derece yakınlarının ''oda üye kartları, optisyenlik müessesesi çalışan belgesi'' ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize,

VI. Bölge Konya Optisyenler ve Gözlükçüler Odası © 2019 Tüm hakları saklıdır.